Start / O nas

O nas


Szanowni Państwo

Krynica-Zdrój jest miastem o szczególnym klimacie i to w każdym tego słowa znaczeniu. 
To właśnie tutaj odbywa się festiwal im. Jana Kiepury i również tutaj są najbogatsze złoża wód mineralnych.     Krynica posiada tak bogatą ofertę kulturalno-rozrywkową, iż nie sposób się tu nudzić. Nasze miasto jest sposobem na tanie rodzinne wczasy przy zachowaniu wysokiego standardu. 

Gdzie jechać na narty? Odpowiedzią jest tylko Krynica-Zdrój. Ogromna liczba wyciągów narciarskich w tym najnowocześniejsza w Polsce kolej gondolowa oraz wiele punktów gdzie można wypożyczyć narty oraz inny sprzęt czyni z Krynicy-Zdroju prawdziwą mekkę dla amatorów białego szaleństwa. Na przyjeżdżających na wczasy czeka również wspaniała hala lodowa, kolejka na górę Parkową, czynna cały rok sankostrada, sieć restauracji i potężna baza noclegowa. 

Turystyka jest tym czym nasze miasto zajmuje się od zawsze dlatego tylko u nas czeka na Was prawdziwy wypoczynek. Krynica-Zdrój jest uzdrowiskiem położonym w Beskidzie Sądeckim na wysokości 560 - 720 m w malowniczych dolinach Kryniczanki, Palenicy, Słotwinki oraz Czarnego Potoku. Od wschodu, północy i zachodu otaczają Krynicę-Zdrój zalesione wzgórza co gwarantuje wspaniały wypoczynek dla wszystkich którzy kochają pieszą turystykę a także malownicze pejzaże których w Krynicy na pewno nie zabraknie. 
Wszyscy z Państwa którzy zdecydują się na przyjazd do Krynicy znajdą w "Zofiówce" wygodną i spokojną przystań na czas wypoczynku.